Zákaznícky servis: 
0911 611 644
0903 716 923
objednavky@game-center.sk

Winmau Dartboard Company Ltd

Winmau Dartboard Company Ltd,

Už viac ako 70 rokov je Winmau posadnutý dokonalosťou prostredníctvom bezkonkurenčných inovácií. Ich výrobky slúžia miliónom hráčov a početným svetovým federáciám, všetky ich terče a šípky zodpovedajú špecifikáciám Svetovej šípkovej federácie (WDF).

 Winmau leták

Winmau založil v roku 1946 bývalý seržant Harry Kicks, ktorý pomenoval spoločnosť po svojej manželke Winifred Maud. Vyslovuje sa „Winmore“ a stala sa najznámejšou značkou vo svete šípok.

Dnes je Winmau skutočne globálna spoločnosť a vyváža do viac ako 70 krajín sveta. Sú najväčším svetovým výrobcom prémiových sisalových terčov a volfrámových šípok špičkovej kvality. 

Winmau hráči

Sponzoruje majstrov sveta Michaela van Gerwena, Dennisa Priestleyho, Andyho Fordhama, Teda Hankeyho, Marka Webstera, Steve Beatona, Scotta Waitesa, Scotta Mitchella a Trinu Gulliver, ako aj hviezdy PDC ako Joe Cullen, Simon Whitlock, Daryl Gurney, Mervyn King a mnoho medzinárodných hráčov.

Blade terče

Winmau bol vždy vedúcou firmou v oblasti pokroku a vývoja technológií, a toto nič neilustruje jasnejšie ako terče na šípky Blade. Od roku 1997 je každá séria terčov Blade svetovo uznávaná ako najkvalitnejšie a najodolnejšie sisalové terče.

 


Sisalové terče

Winmau sisalové terče


Surroundy a kabinety

Winamu surroudy a kabinety


Steel šípky

Winamu steel šípky


Soft šípky

Winmau soft šípky

Násadky na šípky

 

Násadky na šípky Winmau

 


Letky na šípky

Letky na šípky Winmau

 


Hroty na šípky

Hroty na šípky Winmau

 


Puzdrá na šípky

Puzdrá na šípky Winmau

 


Príslušenstvo na šípky

Príslušenstvo Winmau


Dresy

Dresy Winmau