Hodnotenie obchodu
4,8
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
743 hodnotení
5
662x
4
36x
3
15x
2
1x
1
29x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
+ Kvalita
+ Rychle jednanie
Ďakujeme pekne za hodnotenie. Tešíme sa na vaše ďalšie nákupy.
Rýchle vybavenie, super
+ Cena a kvalita autoradia
+ Rychlost
Ďakujeme za vašu recenziu. Dúfame že ste s autorádiom spokojný. Ak by ste mali nejaké otázky pokojne nám zavolajte.
+ Mily personal
+ Rychle vybavenie a telefonicka podpora
+ Siroky vyber
Dobrý deň Albert,
ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že ste spokojní s naším milým personálom, rýchlym vybavením a telefonickou podporou, ako aj s širokým výberom, ktorý ponúkame. Naším cieľom je vždy poskytovať najlepšiu možnú službu a Vaše slová nám dávajú istotu, že ideme správnym smerom. Tešíme sa na Vaše ďalšie návštevy!
+ Dobrá komunikácia, ochota, ústretovosť.
+ rychle dodanie, jednoduche objednanie
ďakukeme krásne za pozitívnu recenziu.
+ Skvelé ceny, široký výber. Transparentnosť stránky, nakoľko sú uvedený zamestnanci firmy na ich stránke.
nezistil som žiadnu.
Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Sme radi, že ste spokojní s našimi cenami a výberom produktov. Naším cieľom je byť čo najtransparentnejší. Tešíme sa na vaše ďalšie nákupy u nás
+ Ok
+ Rychle doručenie
+ Tovar splna požiadavky
+ Rýchlosť
Doposiaľ bolo všetko na 1- tku
- Mal dorazut do 29.12 ešte nedorazil a je 5.1 už mi je nanič malo to byt k narodkam
Dobrý deň, ďakujeme pekne za recenziu. Mrzí nás vaša negatívna skúsenosť ale hneď po objednaní sme Vás kontaktovali telefonicky a objednávku sme stornovali keďže daný produkt sa už dopredal.
+ Super rychle dorucenie
Tovar mi bol doruceny za espresne rychlu dobu pred Vianocami. Cena bola v porovnani s inymi eshopmi velmi rozumna. Vdaka tomu som mohol neteri urobit na Vianoce radost
Ďakujeme pekne Junior. Sme radi že sa neter potešila.
+ Dobra komunikacia
- nic som nenasiel
Spokojny
+ Rýchle dodanie
+ Vynikajúca komunikácia
+ Veľký výber tovaru
- Ani nie je to nevýhoda,ale možno viacerí by uvítali aj kamennú predajňu
+ Rýchle dodanie
- Nedostatočné balenie, mierne poškodenie rohov stola, pravdepodobne pri preprave...
Dobrý výber, dobré ceny, rýchle dodanie
+ ?
- ?
Dobrý deň Jano, ďakujeme pekne za hodnotenie, a dlhšia doba dodania nás mrzí ale snažili sme sa to čo najskôr vybaviť. Nakoľko ste si to objednali v piatok po našej pracovnej dobe sme to vedeli poslať až v pondelok.
Pekný deň prajem.
+ Cena, kvalita
- Žiadne
Odporúčam
