Zákaznícky servis: 
0911 611 644
0903 716 923
objednavky@game-center.sk

Sisalový terč Winmau BLADE 6 TRIPLE CORE, turnajová kvalita
Sisalový terč Winmau BLADE 6 TRIPLE CORE, turnajová kvalita
95,95 Eur

Sisalový terč Winmau BLADE 6 TRIPLE CORE, turnajová kvalita

Sisalový terč Winmau BLADE 6 TRIPLE CORE, turnajová kvalita
Sisalový terč Winmau BLADE 6 TRIPLE CORE, turnajová kvalita
Sisalový terč Winmau BLADE 6 TRIPLE CORE, turnajová kvalita
Winmau Blade 6 Triple Core PDC
- úplne nový, patentovaný systém s bezšvovým hracím povrchom - treťia vrsta sisalu vystuženého uhlíkovými vláknami s vysokou hustotou - najnovší povrch s technológiou „Density Control™“ - ultra tenký drôt, skosený pod 60° uhlom - čistejšia, viditeľnejšia hracia plocha - materiál: sisalové konope - drôtovanie: zapustené, zaostrené pod uhlom 60 stupňov - výrobca: Winmau England
Skladom 100+ kusov
95,95 Eur
Podrobnosti

Sisalový terč Winmau BLADE 6 TRIPLE CORE, turnajová kvalita

WINMAU2022

Tento sisalový terč Blade 6 Triple Core je technicky najvyspelejším terčom, ktorý je momentálne k dispozícii na trhu, a je vyvrcholením 30 ročnej inovácie. Revolučná sisalová základňa Triple Core dopĺňa pôvodný dizajn Blade 6 a ponúka najlepšiu kombináciu pre optimálnu hustotu vlákna a maximálne bodovanie.
Triple Core Carbon obsahuje úplne nový, patentovaný systém s bezšvovým hracím povrchom a treťou vrstvou sisalu vystuženého uhlíkovými vláknami s vysokou hustotou. Najlepšia konštrukcia terča, ktorá poskytuje optimálnu hustotu vlákien, bezkonkurenčné zachytenie šípok a maximálne skórovanie.
Číselný krúžok má úplne nový dizajn a na svete prvý laserom rezaný antireflexný povrch.
Blade 6 Triple Core je obrovský skok v dizajne terčov, Blade 6 Triple Core je ochrannou známkou 75-ročnej tradície firmy Winmau. Najnovší člen série Blade ponúka ohromujúci dizajn, inováciu a remeselné spracovanie s najnovšou technológiou šiestej generácie.
Blade 6 Triple Core poskytuje skvelý herný zážitok, odolnosť a výkon.
Priekopnícky dizajn s použitím sieťky využíva najnovší povrch s technológiou „Density Control™“ pre optimálnu hustotu vlákien a lepšie vniknutie šípok do dupla, tripla a bull sektorov.
Ultra tenký drôt, skosený pod 60° uhlom, nasmeruje šípy do sektora, takže odraz je absolútne minimálny.
Odolnejšie jednoduché sektory a vonkajší bull sú teraz o 25 % tenšie.
Blade 6 Triple Core je vybavený ľahko nastaviteľným závesným systémom Rota-Lock a hodí sa na každú stenu, takže môžete začať hrať už za pár minút.
Terč je vyrobený z najkvalitnejšieho východoafrického sisalu pre tých najnáročnejších hráčov. Blade 6 Triple Core odporúčame pre profesionálne turnaje a samozrejme, že splňuje všetky oficiálne požiadavky na terče podľa špecifikácie Svetovej šípkarskej federácie (WDF).
Súčasťou balenia terča je aj vodováha.


Technické údaje
- materiál: sisalové konope
- drôtovanie: zapustené, zaostrené pod uhlom 60 stupňov
- priemer terča: 45 cm
- hracia plocha: 34 cm (štandard)
- hmotnosť: cca 5 kg
 
Umiestnenie
- stred terča (bull) vo výške: 173 cm
- vzdialenosť od hranice hodu: 237 cm


Návod na použitie
Nedodržanie pokynov môže viesť k strate záruky!

- nenechávajte terč vystavený na priamom slnečnom svetle alebo zavesený nad radiátorom! (terč sa vysuší)!
- terč musí byť chránený pred vysokou vlhkosťou, inak vlákna napučia!
- do terča sa môže hádzať len so správne nabrúsenými hrotmi šípok, tupé alebo zahnuté hroty poškodia a vytiahnu vlákna! Šípky je potrebné vyťahovať po jednej rovnomerným ťahom. V žiadnom prípade nie všetky naraz alebo kývaním, či páčením.
- z dôvodu rovnomerného zaťaženia terč je potrebné otáčať segmenty doľava alebo doprava. Dôležité je to, aby horný segment bol vždy čierny, a nad neho potiahneme číslicu 20! Takto je terč znova použiteľný a rovnomerne sa budú opotrebovávať všetky segmenty. V prípade ak terč neotáčate v krátkej dobe sa môže stať, že niektoré segmenty budú zničené v dôsledku nadmerného množstva stôp po hodoch šípok!

Balenie neobsahuje šípky, ktoré si môžete zakúpiť v našom e-shope TU. Ponúkame širokú škálu hmotností, materiálov a vzorov od známych výrobcov.  


Výhody nákupu na www.game-center.sk

Údaje
Výrobca
Winmau
Typy terčov
Žiletkové drôtovanie
Kód produktu
WI3032TC
Hmotnosť
5,09 kg/ks
Winmau Blade 6 Triple Core

Winmau Blade 6 Triple Core

Hodnotenia
Napíšte prvú recenziu.
Doplnkové produkty