Zákaznícky servis: 
0911 611 644
0903 716 923
objednavky@game-center.sk

Biliardové gule Aramith 100 Jubileum, 57,2mm
Biliardové gule Aramith 100 Jubileum, 57,2mm
649,32 Eur

Biliardové gule Aramith 100 Jubileum, 57,2mm

logo dopravy zdarma
Biliardové gule Aramith 100 Jubileum, 57,2mm
Biliardové gule Aramith 100 Jubileum, 57,2mm
Biliardové gule Aramith 100 Jubileum, 57,2mm
Biliardové gule Aramith 100 Jubileum, 57,2mm
Biliardové gule Aramith 100 Jubileum, 57,2mm
Uvedením pool setu Aramith100 Aramith predstavuje 5. generáciu svojcih gulí fenolovej živice a nastavuje nový štandard kvality v tomto odvetví. Táto revolučná živica bola kombinovaná s technológiou Duramith™, ktorá sa už používa v súpravách gulí Aramith Tournament a symbolizovaná ikonickým logom s dvoma polkruhmi® na každej očíslovanej gule.
Skladom :  1 set
649,32 Eur
Podrobnosti

Biliardové gule Aramith 100 Jubileum, 57,2mm 

 

Uvedením pool setu Aramith100 Aramith predstavuje 5. generáciu svojcih gulí fenolovej živice a nastavuje nový štandard kvality v tomto odvetví.         

Táto revolučná živica bola kombinovaná s technológiou Duramith™, ktorá sa už používa v súpravách gulí Aramith Tournament a symbolizovaná ikonickým logom s dvoma polkruhmi ® na každej očíslovanej gule.          

Vďaka mimoriadne sofistikovanej polymérnej reakcii ponúka molekulárna štruktúra živice Aramith100 vlastnosti, ktoré sa nevyrovnajú žiadnej inej živici Aramith ani žiadnej inej značke na trhu.

Vďaka upravenej aromatickej štruktúre zdvojnásobili vitrifikačnú vrstvu živice Aramith100. V dôsledku toho získali vyššiu a konzistentnejšiu tvrdosť vrchnej vrstvy, ako na povrchu, tak aj v hĺbke.        

Vďaka tejto hlbšej vitrifikačnej vrstve je Aramith100 5-krát odolnejší voči nárazom v porovnaní so sadami Super Aramith Pro alebo Tournament, ktoré už boli zďaleka najodolnejšie na trhu.    

Táto zosilnená vrstva tiež robí živicu Aramith100 3-krát odolnejšou voči opotrebovaniu, poškriabaniu a škvrnám ako akékoľvek iné biliardové gule podobné fenolu na trhu.     

Na oslavu 100 rokov vynikajúceho belgického remeselného spracovania je na každej objektovej gule presne vyryté logo Aramith100, jeho číslo a polkruhy okolo neho, ktoré potvrdzujú použitie technológie Duramith™. Na bielej guli je vyryté logo Aramith na jednej strane a číslo 100 na druhej strane.    

Vďaka hlbšej vitrifikačnej vrstve, ktorá je obzvlášť viditeľná na bielej gule, táto sada biliardových gúľ nevyzerá ako žiadna iná. Rytiny sú zväčšené, farby sublimované a ich brilancia a lesk sú neporovnateľné. Keďže táto nová živica bola vyvinutá a vyrobená vo výskumnom a vývojovom laboratóriu pre túto špecifickú súpravu, hĺbka vitrifikačnej vrstvy sa mierne líši od jednej guľôčky k druhej, čo dáva každej guľôčke jedinečný odtieň slonoviny.    

Aramith100 je zabalený v štýlovej krabičke z masívneho dubu. Vo vnútri škatule je veko pokryté kusom emblematickej látky Yellow Green Simonis 860, ktorú vyrába Iwan Simonis v Belgicku.

Za kvalitou a výkonom týchto produktov sa skrýva príbeh vysoko kvalifikovaných a oddaných remeselníkov, ktorí si odovzdávajú svoje skúsenosti a odborné znalosti z generácie na generáciu.    

A napriek všetkým automatickým a štatistickým kontrolám, ktoré používajú počas výrobného procesu, je každá guľa stále ručne kontrolovaná, aby sa zabezpečila presne rovnaká úroveň dokonalosti a konzistencie od jednej gule k druhej.         

To je dôvod, prečo sa každá súprava Aramith100 dodáva s vlastným certifikátom pravosti, očíslovaným a osobne podpísaným riaditeľom závodu v mene všetkých remeselníkov v Callenelle v Belgicku

Priemer guľí: 57,2 mm

Materiál: fenolová živica

Výrobca: Aramith Belgicko

Cena za 1 kompletný set.

 


Výhody nákupu na www.game-center.sk

Údaje
Výrobca - biliard
Aramith
Kód produktu
0610100
Hmotnosť
3,4 kg/set
Hodnotenia
Napíšte prvú recenziu.