Zákaznícky servis: 0911 611 644
                                 0903 716 923

Stolný futbal vonku – stolný futbal do exteriéru je hitom leta

2018-06-08 14:20:00


Stolný futbal vonku – stolný futbal do exteriéru je hitom leta
 

Keď chceme byť úprimný musíme povedať, že zima bola príliž dlhá, a každý z nás sa ponáhla  do prírody z domu, alebo iba ísť von na slniečko. Vonkajšie programy sú bezhraničné, a keď myslíme na šport, alebo na aktívnu relaxáciu máme možnosti. To je úplne jedno či je jar, alebo horúce leto, ale keď máme v úmysli stolný futbal napadne nám iba interierový a ani nevieme, že to sa dá aj vonku hrať. Hoci je to veľmi príjemné hrať vonku stolný futbal, keď je dobré počasie. Avšak nemusíte báť, nechceme aby ste znútra vyniesli von do záhrady stolný futbal, a potom keď prší zase do vnútra naspäť, ale máme dobrý nápad pre tých, ktorí by chceli hrať v peknom počasí vonku.

 

 Tento stôl odolá slnečnému žiareniu i dažďu

V našom sortimente nájdete aj skvelý, talianský stolný futbal do exteriéru, a v cene takmer  nemáte rozdiel medzi kvalitným interierovým futbalovým stolom. Skladá sa z takých diel, ktoré umožnia aby ste používali vonku. Perfektne odolá slnečnému žiareniu a dažďu, je nehrdzavejúci kvôli špecialnému chrómu, pri montovaní používali také drevo čo zvyknú pri stavbe lodí použiť, plasty a lepidlo, ktoré zabezpečia aby ste mohli použiť vonku stolný futbal.
 


A pre koho odporúčame, a kde?
 

Pre každého, kto miluje túto hru, a preto ani neľutuje zato peniaze, aby mal dobrý stolný futbal, alebo väčšej priateľskej spoločnosti, ktorí sú radi keď sú spolu a spolu investujú do toho. Aj na krytú terasu odporúčame stolný futbal do exteriéru (ako napríklad ku chate čo je vedľa vody, alebo ku pivárne, atď.), lebo aj keď je terasa krytá vonkajšie počasie môže byť mokrá od dažďa, a preto tradičný stolný futbal by sa pokazil.

Jarné a letné obdobie dneska už ani nevieme prestaviť bez terasi, a veľkom meste rastú ako hríby vonkajšie terasy pri baroch, kde s priateľmi môžme využiť pekné počasie, alebo pekné letné večery a pritom si pripiť niečo, alebo si zahrať stolný futbal. Môže byť pivo výborné v bare, ale bude ešte populárnejší keď má dobrý stolný futbal, načom hostia si môžu zahrať.

Hrať na stolnom futbale sa dá všade. Získaj aj ty jeden stolný futbal do exteriéru, čo vedľa grilu budeš potrebovať pre fantastické záhradné party.
 

Hľadaný výraz