Kluby, Hráči, Predajci - Dealeri

Informácie pre kluby, pre hráčov, pre dealieri, pre výrobcov, pre prevádzkovateľov, pre kupujúcich vo  veľkom množstve 

Na nákup pre športové kluby poskytujeme zľavy až do výšky 25% (Niektoré produkty sú výnimkou, napr.. so súčiastky Eurodart vieme dať iba zľavu 10%). Vedúci klubu a ešte jeden splnomocnený člen môže nakupovať so zľavami. Klub musí minimálne objednať hrubo nad 70 eur alebo nad 2000 Kč, a musí byť jednoznačné, že objednávka nie je pre jedného hráča. Zľavu vypočítame z normálnej ceny a náklady na dopravu zaráteme do ceny. Prosíme Vás aby ste každom prípade pri objednávke napísali do tabuľky poznámky: klubová zľava.

Zľava sa nedá kombinovať so žiadnou inou zľavou

Keď máte viac zliav, môžete využiť výhodnejšiu zľavu pre Váš klub.

 

Pre hráčov

Každý hráč v šípkach, v biliarde a v stolnom futbale má u nás nárok na zľavu 10%. Hráči si môžu využiť túto zľavu na produkty v danej kategórií.

V objednávke prosíme aby ste výraz "registrovaný hráč a názov klubu" napísali do tabuľky poznámky. Administratívny pracovník Vám pošle potvrdenie o objednávky, a celková suma bude tam uvedená so zľavou.

 

Pre obchodníkov

Našou hlavnou činnosťou je export a veľkoobchod, máme obchodné vzťahy výrobcami a obchodnými firmami, tešilo by nás keby ste chceli byť s našim predajcom. Keby že Vás zaujíma tá to téma, kontaktujte nás osobne (+421 911 611644,[email protected]).

 

Pre kupujúcich vo veľkom množstve

U nás kupuje viac ako sto krčmárov, šípkové kluby, pokrové kluby, stolno-futbalové kluby a majitelia barov. Snažíme sa aby ste dostali od nás tú najlepšiu ponuku, čo sa vyhovuje k Vaším požiadavkám. Zľavy sa môžu líšiť od seba a závisí sa od všetkého iného. Môžete od nás kupovať aj menej cennejšie produkty (3 eur/kus), ale stoho minimum 100 kusov, a vysokohodnotné produkty (300 eur) minimum 5 kusov musíte kúpiť a vyplatiť naraz, aby ste dostali nato zľavu. Keď máte takú to požiadavku, prosíme kontaktujte nás. (+421911611644,[email protected])

 

Pokiaľ chcete byť predajca u nás, alebo by ste nakupovali vo veľkom množstve pre seba, alebo pre športový klub, prosíme Vás aby ste nebrali do úvahy ceny na webovej stránke, lebo my Vám vypracujeme zvlášť cenu, ktoré líšia sa od maloobchodnej ceny.

Hľadajte našich kolegov osobne, telefonicky alebo cez e-mail, a oni Vám vypracujú vlastnú cenovú ponuku. (+421911611644,[email protected]])